Oferta

Galwanizacja Śląsk - cynowanie, srebrzenie

Cynowanie elektrolityczne zawieszkowe i bębnowe

Cynę powszechnie stosuje się do pokrywania przewodów miedzianych, by poprawić ich lutowność, ochronić przed działaniem siarki w czasie gumowania i zabezpieczyć powierzchnie stykowe przed utlenieniem. Cynowanie można stosować jako częściowe zabezpieczenie powierzchni przed azotowaniem. Działamy na terenie Katowic, Gliwic, Mysłowic.

Cynowanie miedzi Katowice, Chorzów, Gliwice, Mysłowice

Pozytywne cechy zastosowania powłok cynowych:

  • idealna lutowność (np. przy pokryciu przewodów miedzianych)
  • bardzo dobra stykowość i przewodnictwo
  • zabezpieczanie powierzchni stykowych przed utlenianiem
  • ochrona przed oddziaływaniem siarki w procesie gumowania
  • częściowe azotowanie stali
  • nieszkodliwe oddziaływanie na organizm człowieka (np. przy pokryciu przedmiotów mających kontakt z żywnością)
  • duża plastyczność i niska temperaturą topnienia
  • zapewnienie zwiększenia poślizgu

Wykonujemy usługi cynowanie i srebrzenia dla przemysłu energetycznego (srebrzenie styków), remonty maszyn kopalnianych (szyny miedziane i mosiężne), regeneracja elementów mosiężnych i miedzianych maszyn górniczych.

Galwanizacja

Galwanizacja to technika pozwalająca na nakładanie powłok galwanicznych na różnego rodzaju materiały. Jej największym atutem jest możliwość uzyskania idealnie równomiernej oraz perfekcyjnie gładkiej powłoki. Osiągnięcie tego poziomu jakości jest niedostępne dla lakierowania lub innych metod pokrywania powierzchni. Celem galwanizacji jest uzyskanie powłoki chroniącej przedmiot np. przed korozją.

Wieloletnie doświadczenie w branży galwanizacji pozwala nam na realizację zleceń w sposób fachowy. Wykwalifikowana kadra zapewnia obsługę zleceń na światowym poziomie.

Naszym celem jest osiągnięcie i utrzymywanie zadowolenia Klienta z jakości wykonywanych usług galwanicznych w zakresie cynowania i srebrzenia.

Srebrzenie Katowice, Chorzów, Gliwice, Mysłowice

Srebrzenie doskonale sprawdza się w roli powłoki technicznej i ochronnej w elektrotechnice i elektronice np. srebrzenie miejsc styku do poprawienia odporności chemicznej i korozyjnej oraz bardzo dobrym przewodnictwem elektrycznym i temperaturowym. Proponujemy srebrzenie techniczne (galwaniczne) elementów miedzianych oraz mosiężnych czystą powłoką srebra.

Zainteresowanych proszę o kontakt e-mail: biuro@cynowaniekatowice.pl

Zapraszamy do współpracy.